Autor Tema: Ishrana steneta staforda  (Pročitano 29174 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Spale

• Newbie
  • *

Odg: Ishrana steneta staforda
« Odgovor #30 poslato: 09 Oktobar, 2016, 18:21:09 »
Siguran sam da je negde već napisano ali ću najljubaznije zamoliti za jelovnik za Megi koja je pre 3 dana napunila mesec dana starosti. Morao sam je uzeti jer joj je majka uginula vlasnik nije hteo da je zadrži. Ako ne spava ( a to radi dobar deo dana) prilično je živahna. Jede granule ali deluje mi da je nadimaju, pa bih voleo neki savet a naročito jer neću biti 15-20 dana kod kuće pa da olakšam supruzi i deci a da i Megi dobije na vreme kvalitetan obrok. Hvala unapred i od Megi i od mene.

Van mreže Karim

• Sr. Member

« Odgovor #31 poslato: 10 Oktobar, 2016, 17:00:23 »
Mozda je najbolje da joj za pocetak dajete neke kvalitetne granule za stenad te dobi i dnevna kolicina hrane treba da joj bude raspodeljena na 4-5 manjih obroka. Pored granula moze da ima i neki mlecni obrok, recimo jogurt, kefir, kiselo mleko, mlad neslan sir, takodje joj ubacite i sirovo zumance.

Van mreže malisa

• Newbie
  • *

« Odgovor #32 poslato: 26 Jul, 2017, 23:07:19 »
Kako bih mogao hraniti stene staforda od 3 meseca,cujem da trebaju meso i iznutrice,ali ne znam da trebaju da se kuvaju  i da li bih mu smeo  izlupati jedno jaje.Ja prvi put imam  staforda , ako imate neki koristan savet oko ishrane bio bih vam zahvalan.