Anketa

Ko vam čuva psa/pse kada niste tu?

Mi smo velika porodica, uvek je neko tu
Borave kod nekog člana familije
Neko od prijatelja/rođaka dolazi kod mene kući da ih prošeta i nahrani
Platim pansion
Platim nekome da dođe da ih nahrani i prošeta

Autor Tema: Ko vam čuva psa/pse kada niste tu?  (Pročitano 11091 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Paša

• Hero Member

Odg: Ko vam čuva psa/pse kada niste tu?
« Odgovor #15 poslato: 10 Jun, 2013, 21:54:41 »
Joj, mene baš ovakve muke muče ovih dana... treba da idem uskoro na svadbu u bg, verovatno me nema ceo vikend... A pogodilo se da niko od mojih nije tu.

Nešto se mora smisliti  :zb:
Nosim psa sa sobom.

Van mreže LekasHill

• Old Member

« Odgovor #16 poslato: 10 Jun, 2013, 23:54:16 »
Kod mene je situacija takva da uvek ima nekoga kod kuće. Ako se baš i potrefi da svi moramo da izađemo, to je na par sati najviše. A tih par sati imaju jedno drugo  sm smesko1. Obično je kada se vratimo pelena iscepkana na milion delova, a komadići su svuda po kući  sm valjko1

Van mreže just me

• Sr. Member

« Odgovor #17 poslato: 10 Jun, 2013, 23:59:39 »
Mi smo do sada ostavljali starijeg kod deckovog tate, a mladji je do sada samo jednom bio na cuvanju 1 ipo dan kod prijateljice koja ima hiperaktivnog psa njegovog prijatelja pa su ludovali po stanu. ovaj stariji je zadnji put napravio sou na njivi, skocio na nekog tipa i tio ga ugristi, pa mi sad ni nebi bilo drago ostavljati ga igdje. prupustila sam popravljanje ledja u zagrebu bas zbog toga.

jednom sam ostavila obojcu i decka doma i posla na poklon putovanje u london na tri dana, mladji je izludio 2 dan, skuzio je da me nema i unistio po kuci moje cvijece i unistio 8 litara mlijeka, popio ga i normalno proljev ga uvatio (sve u 2 sata dok su bili sami!!!!!), 3. dan sam se ja vracala, a decko optisao uj na posao. u 4 sata je opet unistio ostatak mog cvijeca, koji nije uspio dan prije. bacio sa frizidera neko cvijece, sou napravio. i kad sam se vratila nije me tio slusati. protestirao. a taman smo usavrslili stani na vodilici  sm placko

Van mreže MilanBL

• Sr. Member

« Odgovor #18 poslato: 11 Jun, 2013, 07:31:53 »
A ima li neko iskustva sa ovim "pansionima" za pse? Gdje ostavite psa na cuvanju, oni ga hran, setaju... Ili nemate nesto svijetla iskustva sa tim? :th:

Van mreže pipika

• Hero Member

« Odgovor #19 poslato: 11 Jun, 2013, 17:03:19 »
Paša, povedi pseto, mi ćemo ga čuvati dok se ti veseliš  sm duvandzija

Van mreže Paša

• Hero Member

« Odgovor #20 poslato: 11 Jun, 2013, 17:15:48 »
Haha, da znaš da bih ga pre dala nekom od vas, nego ostavila ovde pojedinim poznanicima.
A ni tvoja kuhinja mu ne bi teško pala  sm cackalica
Nosim psa sa sobom.

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #21 poslato: 11 Jun, 2013, 18:16:31 »
Koliko plaćaš?  :tapsh: Zezam se  sm cepko

Citat
Haha, da znaš da bih ga pre dala nekom od vas, nego ostavila ovde pojedinim poznanicima.

Slažem se sa tobom oko ovoga, ja recimo kad bih ostavila komšiji Bolta(koji ga obožava, a i Bole njega) i kad bih mu spremila sve, mogu da se kladim da bi posle sedam dana bio kao prase, a da bi hrana koju sam ja spremila stajala netaknuta u zamrzivaču.
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #22 poslato: 11 Jun, 2013, 18:17:18 »
Da znaš da bi to bilo najpametnije  sm smesko1

A ima li neko iskustva sa ovim "pansionima" za pse? Gdje ostavite psa na cuvanju, oni ga hran, setaju... Ili nemate nesto svijetla iskustva sa tim? :th:

Ja nemam ništa protiv istih, verujem da ima onih koji su dobri, ali smatram da ne može bilo koji pas da ode, da mora da bude koliko-toliko naviknut na druge pse, druge ljude, odvojenost od vlasnika...

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #23 poslato: 11 Jun, 2013, 18:22:53 »
i jako je bitno da se to radi odmalena, da se navikne

Van mreže pipika

• Hero Member

« Odgovor #24 poslato: 12 Jun, 2013, 11:44:26 »
A ni tvoja kuhinja mu ne bi teško pala  sm cackalica
Pa eto, i svima lepo  sm wink

Van mreže Paša

• Hero Member

« Odgovor #25 poslato: 12 Jun, 2013, 13:14:50 »
A Badu, šta veli na sve to?
Nosim psa sa sobom.

Van mreže pipika

• Hero Member

« Odgovor #26 poslato: 13 Jun, 2013, 22:43:23 »
Veli: Žurkaaaaaa sm jeah

Van mreže Paša

• Hero Member

« Odgovor #27 poslato: 14 Jun, 2013, 17:04:07 »
Baš bi bila žurka :dens:

Aj sad ozbiljno, pitam Vas iz prestonice, znate li za neki pouzdano pristojan smeštaj, negde u blizini ibarske magistrale, malo pre BG?
Nosim psa sa sobom.

Van mreže Paša

• Hero Member

« Odgovor #28 poslato: 17 Jul, 2013, 18:39:18 »
Moj dragi pas je jutros otputovao na Zlatibor, kod familije, pošto ja idem na more.
Ostavila sam ga kod drugarice, koja ga je odgajila, pazila da dovoljno sisa pošto je bio mnogo manji od braće, brinula da ga ostali ne pritisnu, ne zgaze...verovatno je najpre kod nje i postao tako razmažen  sm zelenko

Skroz mi je neobično što nije bio tu kad sam došla kući...ne mogu reći da mi je žao, znam da mu je tamo super, a i ja sam u ludnici sa vremenom pa mu se ne bih mogla posvetiti...ali mi je čudno  sm kolutko

Za sad je sve u redu, kažu da je viši od brata  sm eek, ali i da svi komentarišu kako je mršav...sad će ga Zlatiborci nagojiti, vratiće se kući sa par kg viška  sm cackalica

Sofija hvala  sm kiss
Nosim psa sa sobom.

Van mreže Orijana

• Hero Member

« Odgovor #29 poslato: 17 Jul, 2013, 20:51:55 »
Artag ima raspust bar jednom godishnje ishli mi negde ili ne  :blink: Ostavljamo ga u pansion iz kojeg posle nece kuci. Ne bi dodushe to nazvala pansionom jer je po preporuci i ostaju psi koji su na neki nachin povezani sa shkolom  ili agility klubom. Najveci problem nama je bio shto Tele nije navikao na boks i bilo kakvo zatvaranje, medjutim ispalo je tako da Artag postaje kucni pas u pansionu. Igra se sa klincima (drze noge na njemu kad jedu a on se okrece i prevrce kao da ga cheshkaju  sm smesko1), spava pored njih, igra se sa svim psima... opshte ludilo, chak i treninge odradi.

Najvaznije mi je da mi non stop javljaju shta radi da se ne osecam ko manijak koji stalno zivka  sm duvandzija
Nisam recipijent verbalne perforacije karaktera.
Mole se pametniji da ne popustaju, stanje je kriticno!!!