Anketa

Ko vam čuva psa/pse kada niste tu?

Mi smo velika porodica, uvek je neko tu
Borave kod nekog člana familije
Neko od prijatelja/rođaka dolazi kod mene kući da ih prošeta i nahrani
Platim pansion
Platim nekome da dođe da ih nahrani i prošeta

Autor Tema: Ko vam čuva psa/pse kada niste tu?  (Pročitano 10133 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Cubi

• Old Member

Ko vam čuva psa/pse kada niste tu?
« poslato: 10 Jun, 2013, 12:46:24 »
Bliži se leto, većina nas hoće negde da ode, ali ne možemo svi da vodimo pse. Kakva su vaša iskustva i kome ih poverite?

Van mreže Kaća

• Hero Member

Odg: Ko vam čuva psa/pse kada niste tu?
« Odgovor #1 poslato: 10 Jun, 2013, 13:05:34 »
Ako idemo svi preko dana negde, onda je on u boksu i kad stignemo, nahranim ga i napojim... I sve bude ok, a kad idemo na duže negde(selo, more ili negde drugde...), mama uvek ostaje iz nekih razloga, pa samim tim ona ostaje sa Boltom. Naravno, treba njoj objasniti da nikako ne daje neke gluposti, ona ga toliko voli, da mora da mu ponekad baci nešto što ne treba sm zelenko Bilo je lakše sa granulama, sad kad budem išla moraću ja da stavljam u kese za svaki dan šta ide.. inače da joj ja objašnjavam, toliko i toliko toga, 70% mesa, jetra 500g nedeljno, ovo ono... Ne, nema šanse!  :rofl:
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #2 poslato: 10 Jun, 2013, 13:13:45 »
u stvari mama ima Bolta kao izgovor da se odmori od vas
 :D

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #3 poslato: 10 Jun, 2013, 13:15:13 »
meni pse šeta i hrani tetka, ali sad imamo neku opciju da apsolutno svi porodično odemo na nekoliko dana i ne znam šta mi je raditi. ranije sam to rešavala tako što neko od mojih prijatelja živi kod mene neko vreme. ali tada sam imala drugog psa. sad većini ne pada na pamet da se zeza sa Arijem
 sm zid

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #4 poslato: 10 Jun, 2013, 13:17:13 »
u stvari mama ima Bolta kao izgovor da se odmori od vas
 :D

hahah Da, da  :rofl:
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže stryker

• Hero Member

• jassy
« Odgovor #5 poslato: 10 Jun, 2013, 13:30:00 »
moja dva psa ne moze niko da cuva jer njih dve slusaju samo mene nece cak od drugog ni hranu da uzmu

Van mreže CyberKat

• Full Member

« Odgovor #6 poslato: 10 Jun, 2013, 14:23:50 »
Meni cuva mama. Sestra kad ide na more onda ja ostavim moje opet kod mame a dodjem na 10-ak dana kod sestre kuci pa ja cuvam njenog psa. Uglavnom se za sada snalazimo u porodici da jedni drugima cuvamo pse.

Sto se pansiona tice, nisam nikad ostavljala psa, mada nemam nekih predrasuda, i kad mama ne bi mogla da mi cuva psa ostavila bi ga u pansionu, jedino mislim da su cene po danu cuvanja paprene i da ne bi mogla to da priustim. Moja sestra s druge strane naprimer kaze da nikada svog psa ne bi ostavila u pansion, ne zbog para nego zato sto se plasi da se psu nesto ne desi... i tako....

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #7 poslato: 10 Jun, 2013, 14:50:27 »
Za mene ne postoji ponuđen odgovor  :lipssealed: Mi nikada psa nismo ostavili niti jednog dana  sm redface

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #8 poslato: 10 Jun, 2013, 15:50:16 »
mislila sam ja na vas kada sam pravila anketu al ne da više od 5 ponuđenih odgovora. peder od foruma
 :D :D

Van mreže Žiška

• Sr. Member

« Odgovor #9 poslato: 10 Jun, 2013, 16:31:33 »
i mi kao krisb  sm zelenko
Uvek kombinujemo da idu sa nama ..

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #10 poslato: 10 Jun, 2013, 16:36:43 »
ja ću imati neku porodičnu varijantu od 3 ili 4 dana kada svi treba da budemo van zemlje, a ne bih da maltretiram ni pse (a ni sebe sa njima) za tako kratko

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #11 poslato: 10 Jun, 2013, 17:58:26 »
Ostavljali smo je 3x do sada i uvek kod mojih roditelja. Obichno je dobra i poslushna i samo jednom im je pravila problem... NIJE HTELA DA JEDE! To je bilo drugo ostavljanje kod njih. Mislim da prvi put nije ni skapirala shta se deshava, drugi put je bila tako... cudna, nikog nije fermala osim moje rodjene sestre koja ima glas slichan mom, nije htela da jede i generalno bila neposlushna. Treci put je bila super, slushala je chak i sestrine klince koji ne znaju da izgovaraju sva slova :D

Ono shto mi smeta posle svakog ostavljanja, mislim da se Kali tripuje da je neshto skrivila i ekstremno je ponizna sa nama narednih mesec dana... sva je previshe nezna, ne sme ni da luduje kad se igramo, generalno dosta je osetljivija.

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #12 poslato: 10 Jun, 2013, 19:12:51 »
Žiška, za nas fali opcija ''ne idemo nikuda gde ne mogu psi''  sm smesko1

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #13 poslato: 10 Jun, 2013, 20:24:18 »
ja sam uvek tu  :rofl:
tj, on je uvek sa mnom...

do sad sam ga samo 2 puta ostavljala kod trenera, a druga opcija mi je da ga dam prijateljici sa cijim psima se druzi da bude kod nje.
ako je muz kuci, onda moze i on da ostane ali da ga drugi setaju, a ako je muz sa mnom, onda ga ne ostavljam kuci jer bas trazi ljudsko drustvo

Van mreže Nesha

• Sr. Member

« Odgovor #14 poslato: 10 Jun, 2013, 21:48:32 »
Mi imamo samo jednu opciju a to je da neko od ukućana ostane sa njima. Takvi su da ih bukvalno niko ne može čuvati, pogotovo Don-a koji ne podnosi nikoga van naše kuće i Betty koja je baš nepoverljiva. A pored toga umeju i da se pobiju tako da sa njima treba jako pažljivo, paziti u opasnim situacijama kao što je hranjenje. Baš ovo leto ja ću biti taj koji će ostati sa njima kod kuće i neću prisustvovati sestrinom venčanju u usa. :/