Autor Tema: Idealan dan za nas i naše pse  (Pročitano 4422 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Rea_Malinois

• Sr. Member

Odg: Idealan dan za nas i naše pse
« Odgovor #30 poslato: 14 Oktobar, 2014, 07:53:55 »
Jedan politicki odgovor :D Bitno da smo zajedno, a nije bitno sta cemo raditi  sm love da li to bilo plivanje, trcanje, bacanje loptice, poslusnost, mazenje ili lagana setnja  sm prst gore SVAKI DAN JE IDEALAN  sm to
I'm not psycho.. I just like psychotic things!!!

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #31 poslato: 15 Oktobar, 2014, 00:22:27 »
ma pusti me politike, ovaj moj je non stop sa mnom  :rofl:
vec sam pisala o idealnom danu ovde, ali da dopunim....to je dan kad smo u prirodi a on nadje razlog da se izgubi na bar 15 minuta radi nekakve potrage za nekakvim psecim radostima  :fige:

pre neki dan smo setali nasipom uz brzu Cetinu...tu mu redovno bacam drvo da se ispliva...al moje bacanje je max 10 metara  ... i sretnemo nekog sportistu sa malinoom u setnji koji svom psu baca bas daleko predmete....zamolim ga ja da i wiliju baci  sm redface  ...i baci on njemu 500km nizvodno  sm zelenko  ... ode wili...odnese ga reka....nema wilija 10- 20 minuta.... pojavljuje se niz nasip par stotina metara nize, trci ka nama, ulovio drvo, vratio se KONACNO naplivan, mrtav umoran, LEGAO da glodje drvo, umesto da trazi da mu se opet baci...

e to je idealan dan po mojim najnovijim kriterijumima  :D  pas koji se samostalno istrosio  :fige:

Van mreže Lobo

• Hero Member

« Odgovor #32 poslato: 15 Oktobar, 2014, 07:51:12 »
...i baci on njemu 500km nizvodno  sm zelenko  ... ode wili...odnese ga reka....

sm cepko

Van mreže Elvir93

• Hero Member

« Odgovor #33 poslato: 15 Oktobar, 2014, 20:00:01 »
ma pusti me politike, ovaj moj je non stop sa mnom  :rofl:
vec sam pisala o idealnom danu ovde, ali da dopunim....to je dan kad smo u prirodi a on nadje razlog da se izgubi na bar 15 minuta radi nekakve potrage za nekakvim psecim radostima  :fige:

pre neki dan smo setali nasipom uz brzu Cetinu...tu mu redovno bacam drvo da se ispliva...al moje bacanje je max 10 metara  ... i sretnemo nekog sportistu sa malinoom u setnji koji svom psu baca bas daleko predmete....zamolim ga ja da i wiliju baci  sm redface  ...i baci on njemu 500km nizvodno  sm zelenko  ... ode wili...odnese ga reka....nema wilija 10- 20 minuta.... pojavljuje se niz nasip par stotina metara nize, trci ka nama, ulovio drvo, vratio se KONACNO naplivan, mrtav umoran, LEGAO da glodje drvo, umesto da trazi da mu se opet baci...

sm placko sm valjko1 sm placko sm valjko1 sm valjko1 sm valjko1

sm prst gore sm prst gore sm prst gore

e to je idealan dan po mojim najnovijim kriterijumima  :D  pas koji se samostalno istrosio  :fige: