Autor Tema: Brit Premium  (Pročitano 18637 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Seabiscuit

• Global Moderator

Brit Premium
« poslato: 25 Januar, 2013, 14:50:53 »
Hrana češkog proizvođača koji takođe proizvodi Brit Care Superpremium. Može se kupiti samo u Pet centru.
Ostale linije, sastav i cene možete pogledati na http://www.pet-centar.rs/, http://www.pet-centar.hr/

BRIT Puppies All Breed / štenad svih rasa

Sastav: piletina 45 %, riža, kukuruz, pileća mast (konzervirana tokoferolima), lososovo ulje, pivski kvasac, prirodna aroma, dehidrirane jabuke, minerali, biljni i voćni ekstrakt 300 mg/kg, glukozamin sulfat 260 mg/kg, kondroitin sulfat 160 mg/kg, manan oligosaharidi (MOS) 150 mg/kg, voćni oligosaharidi (FOS) 100 mg/kg, ekstrakt juke (Yucca schidigera) 80 mg/kg, elementi u tragovima (bakar, cink, selen) iz organskih spojeva.

BRIT Light All Breed / odrasli psi svih rasa

Sastav: piletina 36 %, riža, kukuruz, pšenica, pileća mast (konzervirana tokoferolima), lososovo ulje, pivski kvasac, prirodna aroma, biljni i voćni ekstrakt 300 mg/kg, dehidrirane jabuke, minerali, manan oligosaharidi (MOS) 150 mg/kg, voćni oligosaharidi (FOS) 100 mg/kg, ekstrakt juke (Yucca schidigera) 80 mg/kg, elementi u tragovima (bakar, cink, selen) iz organskih spojeva.

Brit Junior Large Breed  / štenad  velikih rasa

Sastav: piletina 42 %, riža, kukuruz, pšenica, pileća mast (konzervirana tokoferolima), lososovo ulje, pivski kvasac, prirodna aroma, dehidrirane jabuke, minerali, biljni i voćni ekstrakt 300 mg/kg, glukozamin sulfat 260 mg/kg, kondroitin sulfat 160 mg/kg, manan oligosaharidi (MOS) 150 mg/kg, voćni oligosaharidi (FOS) 100 mg/kg, ekstrakt juke (Yucca schidigera) 80 mg/kg, elementi u tragovima (bakar, cink, selen) iz organskih spojeva.

BRIT Adult Medium Breed / srednje rase pasa

Sastav: piletina 41 %, kukuruz, pšenica, riža, pileća mast (konzervirana tokoferolima), lososovo ulje, pivski kvasac, prirodna aroma, dehidrirane jabuke, minerali, biljni i voćni ekstrakt 300 mg/kg, manan oligosaharidi (MOS) 150 mg/kg, voćni oligosaharidi (FOS) 100 mg/kg, ekstrakt juke (Yucca schidigera) 80 mg/kg, elementi u tragovima (bakar, cink, selen) iz organskih spojeva.

Van mreže Cubi

• Old Member

Odg: Brit Premium
« Odgovor #1 poslato: 25 Januar, 2013, 15:05:57 »
znam da ljudi dosta ovo kupuju jer je valjda jako povoljno, nisam sigurna koja ej cena. ali, da li ovo znači da im je sva hrana bazirana na piletini ili....

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #2 poslato: 26 Januar, 2013, 00:31:43 »
Postoji i ovo:

Brit Lamb&Rice All Breed / odrasli psi svih rasa

Sastav: Jagnjetina (25%), riža, pileća mast (konzervirana tokoferolima), lososovo ulje, pivski kvasac, prirodna aroma, dehidrirane jabuke, minerali, biljni i voćni ekstrakt 300 mg/kg, manan oligosaharidi (MOS) 150 mg/kg, voćni oligosaharidi (FOS) 100 mg/kg, ekstrakt juke (Yucca schidigera) 80 mg/kg, elementi u tragovima (bakar, cink, selen) iz organskih spojeva.
On je tvoj prijatelj, tvoj pratilac, tvoj branitelj, tvoj pas. Ti si za njega život, njegova ljubav, njegov vođa. Biće tvoj, biće ti predan i iskren do svog poslednjeg daha. Dužan si mu pokazati da si vredan ovakve odanosti.

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #3 poslato: 26 Januar, 2013, 00:45:31 »
Pored pomenutih postoje još i:

Junior S (Small Breed )
Junior L (Large Breed)
Junior XL (Extra Large Breed)

Adult S
Adult M
Adult L
Adult XL

I sve ovo i u Senior varijanti (S, M, L, XL). Sve su na bazi piletine, samo se procenat razlikuje u zavisnosti od starosti i veličine psa (40%-42%)....

On je tvoj prijatelj, tvoj pratilac, tvoj branitelj, tvoj pas. Ti si za njega život, njegova ljubav, njegov vođa. Biće tvoj, biće ti predan i iskren do svog poslednjeg daha. Dužan si mu pokazati da si vredan ovakve odanosti.

Van mreže ReaTyson

• Newbie
  • *

« Odgovor #4 poslato: 27 Januar, 2013, 10:59:01 »
Moji su do sada probali tri linije te hrane, cetvrta nam stize u ponedeljak.

Probali smo BRIT Puppies (koju imam i sada doma za stence), BRIT Junior Small Breed i BRIT Adult Small Breed. Sve tri hrane su jeli svi moji psi i do sada stvarno nemam primjedbi. Pokazala mi se jako dobra kao i Trainer, dok ostale hrane koje smo probali ili mi ju psi nisu htijeli jesti, gastriticari dobili gastritis ili su mi naglo smrsavili od te hrane.

U ponedeljak mi stize BRIT sport, nadam se da ce im i ona odgovarati kao i ove ostale!
Medo 10.10.1999- 11.11.2011 :( .... Gdje celjad nije bjesna, nije ni kuca tijesna

Van mreže SaleB

• Sr. Member

« Odgovor #5 poslato: 04 Februar, 2013, 01:54:33 »
Da li je neko davao Adult Large Breed (25-45kg)? Koja je cena, i koliko grama otprilike treba za pse od ~35kg? Hvala unapred

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #6 poslato: 04 Februar, 2013, 06:02:38 »
Na sajtu Pet centra piše da je 15 kg - 2599 din. Ne znam od kada te cene stoje tamo.

A ovde http://www.brit-petfood.com/products/dogs1/premium/dry1/adult-l/ možeš da vidiš koliko tačno hrane treba za psa ~35kg.
286 g (bez tih 6, ne znam kako će)  sm smesko1

Van mreže SaleB

• Sr. Member

« Odgovor #7 poslato: 04 Februar, 2013, 14:53:24 »
Video sam cene na sajtu PC-a, ali kad sam prosle godine kupim Lamb&Rice, bilo je nekh 500din skuplje u odnosu na tu cenu.
Hvala za sajt...:)

Van mreže Katarina

• Sr. Member

« Odgovor #8 poslato: 04 Februar, 2013, 15:00:24 »
Pohvale za Senior varijantu Brita-a, za velike pse. Moja kuja je pojela nekoliko džakova, jela je sa umerenim entuzijazmom, bila je zdrava i izgledala je odlično.
Za svoju cenu je svakako najbolja gotova hrana koja se kod nas može naći na tržištu.

Van mreže ReaTyson

• Newbie
  • *

« Odgovor #9 poslato: 09 Februar, 2013, 15:31:32 »
Ja trenutno doma imam Sport i Adult Large Breed i puppies koji je pri kraju i mogu reci da su mi psi jako zadovoljni.
Zapravo nisu imali vise vrece sport pa su mi poslali i jednu za velike pse!
Moji se ne bune to mi je najvaznije  sm wink
Medo 10.10.1999- 11.11.2011 :( .... Gdje celjad nije bjesna, nije ni kuca tijesna

Van mreže SaleB

• Sr. Member

« Odgovor #10 poslato: 11 Februar, 2013, 15:18:25 »
Ja se nadam se cu uspeti da dodjem do tog Adult Large Breed, jer 2600 nije nista za takvu hranu.

Van mreže iboki

• Newbie
  • *

« Odgovor #11 poslato: 17 Februar, 2013, 21:50:07 »
Gde u Nisu ima da se kupi ?

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #12 poslato: 17 Februar, 2013, 21:55:46 »
Ova hrana ima da se kupi samo u Pet centru na Novom Beogradu, pričalo se nešto o tome da će od ove godine uvesti dostavu, to bi mnogima značilo.

Van mreže iboki

• Newbie
  • *

« Odgovor #13 poslato: 18 Februar, 2013, 01:39:06 »
Hvala na odgovoru , nadam se da ce uvesti isporuku jer je ovo mnogo jeftino za takav kvalitet.

Van mreže Lunatic

• Full Member

« Odgovor #14 poslato: 19 Februar, 2013, 19:28:48 »
Uzeli smo pre neki dan large varijantu.Za sad je  sm clap