Autor Tema: CARNILOVE  (Pročitano 5573 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Filth

• Hero Member

Odg: CARNILOVE
« Odgovor #15 poslato: 05 Oktobar, 2014, 20:57:23 »
Iznenadjujuće dobar sastav različitih linija ove hrane...za redovno dosadan asortiman Pet centra. Voleo bih da čujem još neku kritiku...jer ''na oko'' ovaj dehidrat deluje jako dobro.  sm prst gore

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #16 poslato: 11 Oktobar, 2014, 15:15:32 »
Kupila sam dzak jagnjetina-vepar

Kali dve godine nije jela granule i pre dva-tri meseca sam joj uzela ND vepra (koji joj je ranije bio odlichan). Dal zbog toga shto se odvikla od dehidrata ili shta je bilo u pitanju, ali ne chini mi se da joj je sad bash prijalo. Vratila sam se na meso al poshto sad spremem za dve ale :D kupih Carnilove pre par dana pa sada to jedu u nedostatku vremena za spremanje obroka

Ono shto sam primetila, ne osecaju se preterano i granula je relativno velika. Govance chvrsto kod oba psa, naravno nije malo kao na mesu i vrshe nuzdu 2x dnevno (na mesu 1x) ali to je tako sa svakim dehidratom. Javljam kakvo je stanje kad pojedu sve.

P.S. Mislim da stavljaju kokain u dehidrat :D ili speed, jer su posle klope obe kao u struju ukljuchene... il' su divlje zbog divljeg vepra  sm smesko1

Van mreže Filth

• Hero Member

« Odgovor #17 poslato: 11 Oktobar, 2014, 23:14:56 »
Tek sad videh na dzaku da je ovo Britova proizvidnja, je l?  sm redface

Ja se ponadao da jos neko radi nesto dobro na polju dehidrata...ako to uopste uzimamo za "dobro"  sm wink

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #18 poslato: 11 Oktobar, 2014, 23:57:22 »
Jest' Brit. Videcemo kakav je

Van mreže remarema

• Newbie
  • *

Carnilove - Super premijum
« Odgovor #19 poslato: 08 Jun, 2017, 20:26:55 »
Pozdrav svima.
Privodim kraju dzak od 12kg  Carnilove - Pacetina i fazan.
Hrana je od nedavno u prodaji u Pet centru, prodaje se kao super premijum i zeleo bih da napisem kratke utiske o istoj.
Ono sto me je privuklo kod hrane je njen sastav - Nema zitarica, cak ni krompira - Samo meso, sumsko voce i bilje (u odnosu 70% : 30 %).
Pre ove hrane koristio sam Brit Care kojom sam takodje bio zadovoljan, ali mislim da je ovo jos kvalitetniji granulat.
2 psa hranim identicnom hranom od kojih je jedan izbirljiv i uglavnom sam morao da granule potapam u vodi ili dodajem malo posnog sira / ili izmrvljeno zumance kako bi je pojeo, ali ovu jede totalno suvu i to vrlo halapljivo, tako da, sto se ukusa tice, ocigledno im vise nego odgovara i obozavaju da je jedu.
Stolica je odlicna i uredna, ni pretvrda ni premekana, tamnije boje. Dlaka je sjajna i glatka. Granule su srednje velicine (videcete iz prilozene slike) i hrana koju sam uzeo je za pse svih rasa i velicina, pretpostavljam da su krupnije kod onih za vece rase (sto bi meni mozda malo vise odgovaralo jer je prvi pas halapljiv i ne zvace).
Evo nekih slika mada imate na ovom linku malo detaljnije informacije
Citat
https://www.pet-centar.rs/detalji_proizvoda.e0c5b2d5ed6448bf8adc886d6f818c9f.carnilove-pacetina-i-fazan-bez-zitarica.aspx
Uglavnom sve pohvale za hranu, uzecu ovih dana najverovatnije ukus Jagnjetina i divlja svinja, pa cu javiti kako reaguju kucovi  :nod: