Autor Tema: Petarde, vatromet, pucnjava...  (Pročitano 59305 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Orijana

• Hero Member

Odg: Petarde, vatromet, pucnjava...
« Odgovor #30 poslato: 30 Decembar, 2012, 22:47:25 »
Proshle godine je bilo super, ali ove katastrofa  :wall: :gl:
Tele kao pukne petarda (ali samo petarda ili vatromet druge glasne zvukove ne konstatuje) trchi da se zavuche ili ispod Programerovog stola ili ispod mog i tako u krug. Samo chekam kada ce mi skochiti u krilo. Shetnje ne praktikujemo sledecih par dana, danas su mene gadjali petardama sa terasa neki kreteni a pre neki dan klinci iz shkole su gadjali Tele (ona shkola kod Botanichke bashte). Odneo vrag shalu  :cry: Presede mi nova godina.
Nisam recipijent verbalne perforacije karaktera.
Mole se pametniji da ne popustaju, stanje je kriticno!!!

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #31 poslato: 30 Decembar, 2012, 23:20:40 »
Noćas je neki ludak kod mene prolazio kolima kroz ulicu i bacao petarde na svakih 2-3 metara  :mad:
Inače, Vasa ne bira.... Vatromet, petarde, pucanj - potpuno isto reaguje  :(
On je tvoj prijatelj, tvoj pratilac, tvoj branitelj, tvoj pas. Ti si za njega život, njegova ljubav, njegov vođa. Biće tvoj, biće ti predan i iskren do svog poslednjeg daha. Dužan si mu pokazati da si vredan ovakve odanosti.

Van mreže unaltraina

• Hero Member

« Odgovor #32 poslato: 31 Decembar, 2012, 01:34:44 »
moji sadasnji  reaguju u smislu da ne ostaju duzni ni jednom pucnju..svaki proprate lavezom a za vreme onog bas novogodisnjeg haosa sa sve vatrometom i petardama coporativno su napolju u dvoristu i ljute se na toliku buku , ne plase se uopste za razliku od prethodnog copora koji se u vreme bombardovanja istrumirao kompletno iako se pre toga plasila samo jedna slepa mesanka. To je ostalo svima do kraja zivota kada je bilo kakav pucanj u pitanju, grmljavina, avion u nizem letu i sl.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #33 poslato: 31 Decembar, 2012, 10:10:34 »
ja razmišljam da Arija večeras u 15 do 12 spustim u podrum. tamo se valjda neće tako jako čuti. u suprotnom rizikujem da ga udari srčka

Van mreže Ana-Noa-Vasa

• Hero Member

« Odgovor #34 poslato: 31 Decembar, 2012, 10:13:50 »
Slažem se sa tobom, Cubi, u potpunosti. I ja sam razmišljala tako nešto da uradim  :(
On je tvoj prijatelj, tvoj pratilac, tvoj branitelj, tvoj pas. Ti si za njega život, njegova ljubav, njegov vođa. Biće tvoj, biće ti predan i iskren do svog poslednjeg daha. Dužan si mu pokazati da si vredan ovakve odanosti.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #35 poslato: 31 Decembar, 2012, 10:21:55 »
ili to ili kada. mada mislim da kupatilo nije dovoljno izolovano. kada krene da prašti ovde u ponoć....biće gadno

Van mreže Murphypei

• Sr. Member

« Odgovor #36 poslato: 31 Decembar, 2012, 10:22:59 »
Mi smo prošle godine bili u stanu i odvrnuo sam muziku do 99 na TV, plus naše "pevanje" Kalla je prespavala taj najgori deo večeri. Tako će biti i ove godine. Prednost eto što bar muzika može da trešti kad je opštenarodna proslava.
''Do not make the mistake of treating your dogs like humans or they will treat you like dogs.''

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #37 poslato: 31 Decembar, 2012, 10:25:56 »
kod Arija to ne pali
on čuje petardu koja je bačena kilometar odavde. onako prigušeno a on počne da se trese kao prut
pritom ja imam trokrilna vrata od terase u dnevnoj sobi pa zvuk još bolje prolazi.

Van mreže Murphypei

• Sr. Member

« Odgovor #38 poslato: 31 Decembar, 2012, 10:38:02 »
Rea se ne plaši, jel tako? Kako ona reaguje kad ga vidi izgubljenog? Npr. ova mala kad vidi da je Kalla počela panično da šeta, dahće, i da se trese, počinje da skače po njoj i definitivno brže prođe panika nego ranije dok je bila sama.
Meni ovo trenutno stanje kompletna noćna mora, pitam se samo kako će ovo da izdrži kada bude bila starija.
''Do not make the mistake of treating your dogs like humans or they will treat you like dogs.''

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #39 poslato: 31 Decembar, 2012, 11:02:08 »
Rea uglavnom laje pa se smiri. I ne uzbuđuje se previše zbog Arijevog stanja. U kući
A kada smo napolju, onda Rea pravi još veći problem. Jer, kada se Ari uplaši i krene da me vuče prema kući ona se istripuje da on hoće da se igra pa mu skače za vrat sve vreme
 :crazy:
valjda oseti njegovu promenu energije ali ne skapira da je to iz straha

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #40 poslato: 31 Decembar, 2012, 18:55:31 »
ari će da dobije srčku a nije ni počelo
kao sumanut ide od ćorška do ćoška i grebe sve živo
malopre mi je udarao po vratima od tuš kabine
a sad sam ga zaustavila da se penje na policu ispod televizora. ne verujem da bi ekran podneo njegovu šapu
ovo je strašno, ali zaista

Van mreže Ana Zara

• Sr. Member

« Odgovor #41 poslato: 31 Decembar, 2012, 19:27:27 »
traži 'rupu' da se sakrije... imaš li neku ideju da mu pomogneš? čak u ormar s odjećom sa se zavuče i zabrloži?

Van mreže Orijana

• Hero Member

« Odgovor #42 poslato: 31 Decembar, 2012, 19:30:51 »
Meni je chudno, Artag se napolju ne boji osim ako pukne pored njega, u kuci bash na najjache a sinoc je meni pukla sijalica josh je i varnichila lampa i nije se prepao nego dotrchao do mene da me brani, shta je tom psu u glavi ja ne znam  :blink:. Malopre sam mu dala 3mg bromazepama i tamo oko 23h cu da mu dam josh jednu tableticu, pa shta bude bude. Mada obichno pojachamo tv ii on dobije poklon pa je skoncentrisan (a ove godine blago se nama on je dobio najbolji poklon mi ostali  :th:).

Cubi imash neke magichne pechurke kuci tipa bromazepam i te fore da mu dash?
Nisam recipijent verbalne perforacije karaktera.
Mole se pametniji da ne popustaju, stanje je kriticno!!!

Van mreže Anit@

• Hero Member

« Odgovor #43 poslato: 31 Decembar, 2012, 19:46:54 »
Cubi, isto je i kod nas... Kod mene je Dona ta koja se uzasno boji... Kao sto kazes nije jos ni pocelo, ona dahce kao luda a ja se jako plasim za nju  :sweating:

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #44 poslato: 31 Decembar, 2012, 20:08:03 »
traži 'rupu' da se sakrije... imaš li neku ideju da mu pomogneš? čak u ormar s odjećom sa se zavuče i zabrloži?

ništa mu ne paše do kraja
ima kavez koji je pokriven
nabila sam peškire u kadi i na prozor iznad kade da zvuk slabije prolazi jer ume tamo da se sakrije ponekad. ali to traje 5 minuta i onda opet ludilo
jedino da mu otvorim ormar
mada je on probao da uđe tamo prošle godine. ali ne da se sakrije već da prokopa put van stana