Anketa

Koliko puta dnevno setate svog psa?

1.jedna setnja
13 (14.9%)
2.setnja ujutru i uvece
11 (12.6%)
3.setnje i vezbe-rekreacije
21 (24.1%)
4.setnje - 3 ili vise puta
17 (19.5%)
5.setnje,rekreacije,dvoriste
25 (28.7%)

Ukupno glasova: 69

Autor Tema: Koliko puta dnevno setate svog psa?  (Pročitano 17003 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AA

• Hero Member

Odg: Koliko puta dnevno setate svog psa?
« Odgovor #15 poslato: 29 Mart, 2012, 14:04:14 »
ja se uvek nasmejem na ovo "rekreacija"...zamisljam one americke penzionere u crocksicama i plisanim trenerkama  sm valjko1

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #16 poslato: 29 Mart, 2012, 14:19:32 »
rekreacija
 sm dog3

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #17 poslato: 29 Mart, 2012, 14:41:01 »
Dio, urgiraj da se u enketu doda još odgovora....ja ne mogu da se pronađem
mislim, saleti malo ovog postavljača teme
 sm valjko1
reci koji ti jos fali od ovoliko ponudjenih  sm zid,ce da ubacimo jos neki ako ne mozes bas da se odlucis  sm zelenko

a i sta fali tebi da ti malo "saletis" sm smesko2

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #18 poslato: 29 Mart, 2012, 15:21:51 »
šetnja 3 puta

šetnja 4 puta

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #19 poslato: 29 Mart, 2012, 15:40:25 »
aj sad,pa se nadji  sm smesko2

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #20 poslato: 29 Mart, 2012, 16:30:23 »
glasala

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #21 poslato: 29 Mart, 2012, 16:44:28 »
Oznachila sam 3 shetenje i vezbe.

Ujutru, odnosno kad se probudimo (shto je nekima podne  sm zelenko al ajd) kratka shetnja da obavi shta ima, idemo do pekare i tako to...

Sledeca shetnja je obichno neshto duza, livada i lopta ... nije bitno dal ima pasa ili ne, ona se sa psima ne igra  sm kolutko asocijlna baraba....

Uvece ili lopta ili laser (zimi je bio spas da ne pogubimo sve lopte) preskakanje prepreka... sve u svemu to je najduza "shetnja" od min 1h do 2h... nekad i duze.

Pred spavanje (oko 5-6 ujutru  sm redface) opet  ili kraca shetnja, ili shetnjica u kombinaciji sa vezbicama poslushnosti. U to vreme obichno nema nikoga napolju pa je idealno za 20ak min mentalnih vezbica :)

U pravu shetnju retko kada idemo jer je to njoj najgora kazna  :(  i jedva cheka da je pustim na neku livadu da jurca.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #22 poslato: 29 Mart, 2012, 16:53:30 »
nama je najduža šetnja ujutru

minimum sat vremena, kada ne radim po dva sata. uglavnom smo u parku. najveća aktivnost je kada Rea juri veverice s jednog kraja na drugi
u toku dana ih prošeta tetka, od pola sata do sat vremena
kada dođem s posla kratko da obave šta imaju
poslednja šetnja pred spavanje, traje od 20 min do sat vremena, zavisi koliko sam umorna

Katarina

• Gost
« Odgovor #23 poslato: 06 April, 2012, 02:54:49 »
Označih 3 i više šetnji, ali ih uglavnom bude tri; jutarnja od 15ak minuta, večernja od oko sat i jedan nocni kratki pish. Osim ako ne ostanemo ceo dan napolju, onda bude samo jedna.  sm smesko1 Ili ako ne iscima ujaka da je izvede, onda ih bude više.  :D
Pošto je zašla u 9. godinu, gledam da joj držim kondiciju, pa uglavnom dnevno pređemo oko 4-5km, par puta nedeljno produžimo na 10ak km. To zavisi i od temperature, ali i njenog raspoloženja. Ona ne trči za lopticom i štapom, ne pliva i nema drugara u komšiluku za igru (Ana i Lili retko zalaze u naš kraj  sm smesko2 ), pa pošto se gospo'ja ne bavi "glupostima", ostaje nam samo pešačenje.

Van mreže Beerkin

• Newbie
  • *

« Odgovor #24 poslato: 06 April, 2012, 11:04:44 »
Tri do pet, pre neki dan samo jedna, od 9.00 do 16.00. Ja 22km, pašče bar 32. Uz lopticu, plivanje, kafanu (više puta), žmurke sa komunalcima... I sve je to lepo, ali grad je grad, ma koliko livada, kejova i prostora za šetnju bilo po njemu. Život psa u gradu je baš pasji život.

Ovo je prava šetnja:

https://vimeo.com/37073026

PS Zašto video sa Vimea neće da se embeduje?

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #25 poslato: 06 April, 2012, 12:38:12 »
Označih 3 i više šetnji, ali ih uglavnom bude tri; jutarnja od 15ak minuta, večernja od oko sat i jedan nocni kratki pish. Osim ako ne ostanemo ceo dan napolju, onda bude samo jedna.  sm smesko1 Ili ako ne iscima ujaka da je izvede, onda ih bude više.  :D
Pošto je zašla u 9. godinu, gledam da joj držim kondiciju, pa uglavnom dnevno pređemo oko 4-5km, par puta nedeljno produžimo na 10ak km. To zavisi i od temperature, ali i njenog raspoloženja. Ona ne trči za lopticom i štapom, ne pliva i nema drugara u komšiluku za igru (Ana i Lili retko zalaze u naš kraj  sm smesko2), pa pošto se gospo'ja ne bavi "glupostima", ostaje nam samo pešačenje.

imate dvorište ili živite u stanu?

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #26 poslato: 06 April, 2012, 12:40:27 »
Tri do pet, pre neki dan samo jedna, od 9.00 do 16.00. Ja 22km, pašče bar 32. Uz lopticu, plivanje, kafanu (više puta), žmurke sa komunalcima... I sve je to lepo, ali grad je grad, ma koliko livada, kejova i prostora za šetnju bilo po njemu. Život psa u gradu je baš pasji život.

Ovo je prava šetnja:

https://vimeo.com/37073026

PS Zašto video sa Vimea neće da se embeduje?

idi bre, meni se zavrtelo u glavi od visine
 :muka:

Katarina

• Gost
« Odgovor #27 poslato: 29 April, 2012, 23:08:55 »
Pošto je zašla u 9. godinu, gledam da joj držim kondiciju, pa uglavnom dnevno pređemo oko 4-5km, par puta nedeljno produžimo na 10ak km. To zavisi i od temperature, ali i njenog raspoloženja. Ona ne trči za lopticom i štapom, ne pliva i nema drugara u komšiluku za igru (Ana i Lili retko zalaze u naš kraj  sm smesko2 ), pa pošto se gospo'ja ne bavi "glupostima", ostaje nam samo pešačenje.

Živimo u stanu, mada smo prethodnih mesec dana bile u kući sa dvorištem. Iako je imala slobodu da bude gde hoće, ipak je bila samnom unutra, tako da su ritam i dužina šetnji bili isti kao da smo u stanu.

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #28 poslato: 05 Maj, 2012, 19:08:47 »
Pošto je zašla u 9. godinu, gledam da joj držim kondiciju, pa uglavnom dnevno pređemo oko 4-5km, par puta nedeljno produžimo na 10ak km. To zavisi i od temperature, ali i njenog raspoloženja. Ona ne trči za lopticom i štapom, ne pliva i nema drugara u komšiluku za igru (Ana i Lili retko zalaze u naš kraj  sm smesko2), pa pošto se gospo'ja ne bavi "glupostima", ostaje nam samo pešačenje.

Živimo u stanu, mada smo prethodnih mesec dana bile u kući sa dvorištem. Iako je imala slobodu da bude gde hoće, ipak je bila samnom unutra, tako da su ritam i dužina šetnji bili isti kao da smo u stanu.

pitam  zato što imam osećaj da bi moji od terase napravili WC ako bi ih ujutru vodila na 15 min pa tek onda uveče. mislim, to su već uradili kada sam morala da ih ostavi neprošetane u međuvremenu
 sm zid

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #29 poslato: 05 Maj, 2012, 19:10:11 »
Gledaj to sa vedrije strane, mogli su da naprave i od dnevne sobe  sm valjko1