Autor Tema: Premil  (Pročitano 20293 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dona_black

• Sr. Member

Odg: Premil
« Odgovor #15 poslato: 04 Avgust, 2013, 11:05:47 »
Koristim    Premil super premium Junior ,prezadovoljan sam.. Daje dobre reziltate. :)
imperio

Van mreže don

• Full Member

« Odgovor #16 poslato: 04 Avgust, 2013, 13:19:24 »
eto vidite,super što se neko javio ko je koristi i to sa pozitivnim mišljenjem,sad mi je malo lakše,jer imam bar malu nadu da će sve biti OK. :dens:

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #17 poslato: 20 Decembar, 2013, 09:07:52 »
Mi je koristimo vec tri nedelje i to super sport. Odusevljena sam kako je pas jede. Inace je cmrljavac i vrlo probirljiv ali ovu hranu obozava. Kaka je cvrsta i nije obilna, dlaka je za sada ista, kamenca i naslaga na zubima nema. Za sada sam zadovoljna bas bas i iznenadjena koliko je pas voli.  sm jeah :dens: :D

Van mreže Paša

• Hero Member

« Odgovor #18 poslato: 20 Decembar, 2013, 09:15:15 »
Paša jede Premil još od mladih dana...
Nije baš da je oduševljen, pošto je drugi obrok uglavnom sirovo meso....al ipak jede.
I za sada smo zadovoljni... što se kamenca tiče, pratimo situaciju i pokušavamo da se odbranimo sirovim kostima  sm zelenko
Nosim psa sa sobom.

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #19 poslato: 20 Decembar, 2013, 10:35:53 »
Mi probali skoro sve sto se moze naci na trzistu, da ne pricam da je cmrljavac pljuvao RC, Hills i ostale skupe hrane, zadrzali smo se samo na Joseri i to Festival i Natural Trainer. Te dve vrste je jedino hteo da jede. E onda je poceo da cmrljavi i njih i ovde procitam o Premilu kao OK hrani za smesan novac, resih da probam i eto... :D
I mi koristimo kosti za ciscenje zuba ali od nekih hrana zubi bas brzo pozute :/

Van mreže Dona_black

• Sr. Member

« Odgovor #20 poslato: 20 Decembar, 2013, 10:56:02 »
Uzeo sam Super sport Premil i dobar je.
imperio

Van mreže MarinaLFN

• Sr. Member
  • Autograph Collector :)

• MarinaLFN's autograph collection
« Odgovor #21 poslato: 20 Decembar, 2013, 13:10:51 »
Vi koji koristite ovaj dehidrat, da li ste ikad imali slučaj ili čuli da je iz zatvorene vreće curilo riblje ulje..? :crazy:
Znam da zvuči blesavo, ali baš to mi je rekao prodavač u jednom pet shopu kod nas u BL. Došla sam sa namjerom da pogledam jednu drugu hranu..i iznenadila sam se kad sam ugledala u jednom dijelu radnje Premil, nisam imala pojma da ga ima kod nas. Pitala sam prodavca da li mogu da pogledam vreću, a on me onako polunamrgođeno pogledao i rekao da je jako razočaran u tu hranu, da je dosta masna i da smrdi, zato što vjerovatrno stavljaju svašta u nju. A zatim je digao vreću da mi pokaže šta se desilo... Na dnu vreće i na dijelu police na kojoj stoji su bile velike jarko žure mrlje, koje podsjećaju na mokraću. Kaže da je odmah zvao da se žali i da su mu rekli da je to normalno, da samo riblje ulje malo curi. Iz neotvorene vreće?! Da li je stvarno do dehidrata ili do lošeg skladištenja, ne znam..i nije mi cilj da govorim loše o ovoj hrani, jer ju nisam ni koristila niti planiram. Samo me zanima da li se iko sretao sa ovim, jer evo ja prvi put vidim to..i baš je čudno.
Navikla sam da prodavci u pet shopovima govore loše o drugim hranama koje ne drže, ovaj je npr. blatio i Pro Plan, ali mi nije baš bilo jasno zašto blati hranu koju drži.
*...moje ljubavi Tipa, Frida i Chico...*

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #22 poslato: 20 Decembar, 2013, 17:47:42 »
Prvi put cujem tako nesto. Mi smo tek poceli da je koristimo i uzeli smo dzak od 15kg i nista iz njega ne curi  :D

Van mreže Dona_black

• Sr. Member

« Odgovor #23 poslato: 20 Decembar, 2013, 20:06:47 »
sigurno je do loseg skladistenja hrane,moze biti da je cuvana na toplom mestu i da se  :mad: Koristim je dugo i nije mi se desilo nista slicno.
imperio

Van mreže MarinaLFN

• Sr. Member

« Odgovor #24 poslato: 20 Decembar, 2013, 20:43:37 »
Pa da, i ja mislim da je vjerovatno do toga.. Da su je loše skladištili, držali na pretoplom mjestu i plus to da negdje ima rupicu.

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #25 poslato: 29 Decembar, 2013, 11:21:00 »
I nama je iscurela masnoca iz dzaka  sm zid sm zid
Vreca sa hranom je stajala na hladnom mestu, ali ipak su na podu tragovi masnoce. Nisu to neke velike kolicine ali eto, ipak je deo masnoce iscurio, mogu da zamislim sta bi bilo da je malo toplije u toj prostoriji  sm zid sm kuhaca :th:
I pored toga, moj pas i dalje klopa sa odusevljenjem, kaka super, dlaka super.
Ali ja nisam sigurna da imam i dalje poverenja u tu hranu.

Van mreže MarinaLFN

• Sr. Member

« Odgovor #26 poslato: 29 Decembar, 2013, 12:30:55 »
Znači ipak ima još slučajeva bez obzira na skladištenje... sm prst dole sm prst dole

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #27 poslato: 29 Decembar, 2013, 13:40:48 »
mozda je "samo" u pitanju nekvalitetna ambalaza... u principu se preporucuje da se dehidrati ne drze u vreci nego u hermeticki zatvorenim kutijama... ima da se kupe a i dobijaju se one limene po pet shopovima

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #28 poslato: 29 Decembar, 2013, 14:54:52 »
sve granule su generalno masne i ako se ne drže u dobroj ambalaži ostavljaju fleke. pretpostavljam da ovi iz Premila malo štede i na džakovima

Van mreže Vuk

• Hero Member

« Odgovor #29 poslato: 29 Decembar, 2013, 14:57:30 »
Imam kantu za hranu ali je od 10l, ranije nisam kupovala na dzak hranu pa mi je ona bila taman. Sada sam pola dzaka izrucila u kutiju i taman htedoh da dospem ostatak i to primetim  :(
Mislim, istina je da vreca izgleda malo bedno i ta plastika je poprilicno nekvalitetna, moracu izgleda da kupim vecu kantu.
Medjutim, ako je ta ambalaza toliko losa, pitam se onda koliko je skladistenje te hrane ok. Hrana se svakako moze lakse pokvariti  :blink: