Autor Tema: Horoskop za pse :)  (Pročitano 7425 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Cubi

• Old Member

Odg: Horoskop za pse :)
« Odgovor #30 poslato: 12 Oktobar, 2012, 17:08:54 »
ne bi sebi oprostila da nisam otišla. smrdule malo

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #31 poslato: 21 Oktobar, 2012, 23:56:10 »
ovaj moj je jarac,kao da je stvoren samo za igru  sm smesko1

Van mreže larontije

• Hero Member

• Nemački ovčar
« Odgovor #32 poslato: 22 Oktobar, 2012, 09:16:39 »
Lara je Rak...
Rak
Ovo je zaista divan pas, voli svoj dom, veoma je emotivan i odan. Ako otputujete i ostavite ga kod kuće ovaj pas vam to neće oprostiti pa će biti tužan danima.
Potpisujem, prvi put kada smo je ostavili kod moje sestre na samo 3 dana, narednih 5 je bila ljuta na nas. Mada kada smo je ostavili dok smo bili na moru (12 dana) odmah nam je sve oprostila kada nas je videla. Bez stvari koje smo doneli je uletela u auto kada nas je videla i furaj kući!  sm cepko

Izuzetno je privržen vama i porodici i kao takav je nenadmašan. Bice najpouzdanija bebi-siterka svoj vašoj ali i komšijskoj deci.
I ovo potpisujem. Čim se iznerviramo ona odmah dolazi da vidi šta je i da te poliže svojim jezikom da se smiriš. Ako to ne upali stavlja glavu odmah na stomak i upućuje svoj otrovni pogled, pa šta ti je ja ću ti pomognem... Mufljuz!

"Ponekad" je za njega ključna reč…vaš pas će biti odan i pouzdan pratilac - ponekad, srdačno će vas dočekati na vratima - ponekad,
zavijaće tužno - ponekad. zajedno ćete se kupati u plimi i oseki njegovog raspoloženja ali možete biti sigurni u jedno - vaš pas u znaku raka voli vas beskrajno nežno...

E za ovo ponekad... Kod nas je to uvek! Uvek dolazi do vrata kada se vraćam sa posla i gunđa mi. Uvek mi se provlači kroz noge i maše repom kao luda kada se Bojan ili ja vratimo sa posla. Nikada nije kukala kada je ostajala sama, tipa da zavija ili tako nešto. Gde god da pokušam da idem, ona uvek ide za mnom...

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #33 poslato: 22 Oktobar, 2012, 11:35:15 »
jaooo, i wili je tesko gundjalo, i sto je stariji to vise zvukova proizvodi  :D

Van mreže lostmyway

• Hero Member
  • registrirana niškoristi :D

• My blog
« Odgovor #34 poslato: 29 Oktobar, 2012, 17:39:20 »
Šime je blizanac, I think  sm zelenko U tom slučaju, skoro sve je pogođeno  sm to
No one ever wins. We are mortal kings of passing things.

Van mreže Lunatic

• Full Member

« Odgovor #35 poslato: 29 Oktobar, 2012, 18:53:31 »
Luna je bik i skoro sve je tacno  sm zelenko

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #36 poslato: 29 Oktobar, 2012, 20:52:49 »
Ma ja ne verujem u horoskop za ljude, a kamoli ovaj za pse.... Nekad pogode, mada skoro uvek omaše.  :hell:
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže lostmyway

• Hero Member
  • registrirana niškoristi :D

• My blog
« Odgovor #37 poslato: 29 Oktobar, 2012, 20:54:06 »
Ni ja ne vjerujem, ali me baš zna zabaviti to kako je većina stvari točna  :D
No one ever wins. We are mortal kings of passing things.

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #38 poslato: 29 Oktobar, 2012, 20:57:03 »
Pa ja idem redom, i skoro sve može da bude tačno za Bolta, nešto manje, nešto više...  sm wink

Van mreže unaltraina

• Hero Member

« Odgovor #39 poslato: 30 Oktobar, 2012, 12:24:20 »
Mojih troje su Rakovi i sasvim razliciti, uklapaju se u neznost prema nama sto je malo atipicno za rasu i ono sve"ponekad"..za decu promasaj sem Dune koja prosto obozava cerkicu mog brata i izuzetno je nezna prema njoj ...ostalu decu ne primecuje uopste kao i ostali  sm smesko1...Ovaj deo "voli svoj dom, veoma je emotivan i odan. Ako otputujete i ostavite ga kod kuće ovaj pas vam to neće oprostiti pa će biti tužan danima. Izuzetno je privržen vama i porodici i kao takav je nenadmašan." tu se moze naci vecina pasa koji su clan porodice i zive u kuci sa svojim ljudima pa i moji.
 A Nia Vodolija  sm cepko...pa ona je tu  negde opisu ali ovo " On je izuzetno druželjubiv sa drugim psima i ljudima i kao da ne bi umeo da živi bez toga."  sm smesko1 totalan promasaj i susta suprotnost. Niko joj ne treba sem njene dece i nas i to otvoreno pokazuje  :nod:
Mislim da je napravljen tako da svaki vlasnik nadje svog psa u svakom znaku pomalo i naravno da ce ubosti po koju osobinu i u svom.

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #40 poslato: 30 Oktobar, 2012, 15:56:00 »
Citat
Mislim da je napravljen tako da svaki vlasnik nadje svog psa u svakom znaku pomalo i naravno da ce ubosti po koju osobinu i u svom.
Upravo to  sm prst gore Tako ja makar jednu osobinu nađem Boltu iz bilo kog znaka...