Autor Tema: Izbor rase  (Pročitano 9320 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže peks

• Full Member

Odg: Izbor rase
« Odgovor #60 poslato: 28 Avgust, 2015, 03:01:22 »
@Fibi

Ne znam koliko je dvoriste u kom ce pas da boravi, ali ako se odlucis za pulina znaj da njima treba velik prostor i puno istrcavanja. Dosta laju, bukvalno na svaki zvuk obavestavaju gazdu i teraju nepozeljnog sa teritorije. Sjajna pasmina, sto se tice hrane jedu sve, mozda 2 komada uzeti da mogu da trce po dvoristu  sm duvandzija
"Cilj u životu mi je da budem tako dobar kao što moj pas misli da jesam."
Toby Green

In - https://instagram.com/petarplackov/

Van mreže Fibi B.

• Hero Member
  • LjUBAV PRE SVEGA !

« Odgovor #61 poslato: 28 Avgust, 2015, 10:33:10 »
Hahahhahaa ne preterujmo sa dva psa.
Psi su ljubav.

Van mreže Mina

• Hero Member

« Odgovor #62 poslato: 30 Avgust, 2015, 20:45:21 »
ovo je baš NE-FER odgovor.

ja imam posao, živim sama, i naravno moja dobermanka je sama dok ja odradim tih svojih 8 sati plus put što nakraju ispadne oko 9 sati na dan, nekad malo više nekad manje. ali reći da zato ja nisam dobar vlasnik ili poželjan vlasnik je glupost.

po meni je puno veće sranje što ljudi naprave jest : obitelj s djecom i kućom s dvorištem, uzmu psa jer su oni kao idealni kandidati, uvijek netko doma, ima dvorište, i onda na kraju pas završi u boksu, lancu ili konstantno u tom dvorištu bez da ga itko gleda i pomazi, a kamoli izvede nekud van ili se bavi njime ...

ako se čovjek organizira prije i poslije posla, a bome VELIKA JE TO BRIGA I OBAVEZA za svakoga, i mora se računati na 10-15 godina da će pas biti uz tebe, kaj god se promijenilo u tvom životu ... onda se svaki pas da prilagoditi da bude sam dok njegov čovjek radi, a prije i nakon posla mu se posveti i bavi se njime.
fala bogu psi spavaju puno, i treba im puno spavanja, tako da nije to nikako nemoguće niti time "zlostavljamo" psa. ali da mu se treba ostalo vrijeme prilagoditi i posvetiti puno, svakako treba!!