Autor Tema: BiOMill  (Pročitano 4057 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Seabiscuit

• Global Moderator

BiOMill
« poslato: 18 Oktobar, 2012, 20:18:08 »
BIOMILL hrana je proizvedena od mesa i masnoća poreklom iz Švajcarske, zemlje u kojoj su sanitarni standardi za pseću i mačju hranu istovetni kao i za hranu za ljudsku prehranu.Bez GMO-a (genetski izmenjenih organizama);Bez veštačkih boja i sredstava za konzerviranje. Meso švajcarskih proizvođača;HACCP/BRC (Hazard Analysis Critical Control Points) sistem koji omogućava neprekidnu kontrolu porekla sirovina.

BiOMill Energy

Sastojci: Sušeno mesno brašno piletine, kukuruz, masnoća piletine, pirinač, integrirano sojino brašno, riblje brašno, kolačići od šećerne repe, pivski kvasac, kukuruzni skrob, jetreni hidrosalati piletine, krompirski proteini, oligosaharidi, biljna vlakna akacije, mleveni rogač, riblje ulje, ekstrakt hrskavice piletine, lecitin, mineralne materije, smesa vitamina i elemenata u tragovima.

BiOMill Adult Medium

Sastojci: Suve prerađevine mesa piletine, pšenica, kukuruz, masnoća piletine, pirinač, kolačići od šećerne repe, integrirano brašno soje, kukuruzni skrob, mekinje, jetreni hidrosalati peradi, sušeno povrće, riblje brašno, oligosaharidi (biljna vlakna akacije), riblje ulje, pivski kvasac, lecitin, biljni ekstrakt juke, mineralne materije, smesa vitamina i elemenata u tragovima.

BiOMill Junior Medium

Sastojci: Sušeno meso piletine, pirinač, kukuruz, pšenica, masnoća piletine, riblje brašno, kolačići od šećerne repe, integrirano brašno soje, jetreni hidrosalati piletine, kukuruzni skrob, riblje ulje, pivski kvasac, krompirski proteini, biljna vlakna akacije, frukto-oligosaharidi, lecitin, biljni ekstrakt juke, mineralne materije, smesa vitamina i el. u tragovima.

Preuzeto sa http://www.biomill.rs/

Van mreže masa-91

• Newbie
  • *

Odg: BiOMill
« Odgovor #1 poslato: 21 Mart, 2013, 14:00:40 »
Je'l neko probao ovu hranu?

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #2 poslato: 21 Mart, 2013, 14:10:28 »
jeste Rev,a li ga dugo nije bilo na forumu
 :zb:
možda je još neko, valjda će se javiti

Van mreže krisb

• Old Member

« Odgovor #3 poslato: 21 Mart, 2013, 15:06:00 »
Ja se samo sećam da je kilogram tih granula koštao zaprepašćujuće mnogo  :shake:

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #4 poslato: 21 Mart, 2013, 16:37:37 »
da, to je i meni ostalo u sećanju pa sam odustala od probe jer sastav nije bio ništa posebno da bi toliko koštalo.
Maso, a zašto si se odlučila baš za ovu hranu. Pitam da bi ti ponudili neku alternativu ako se uskoro niko ne javi sa iskustvom

Van mreže masa-91

• Newbie
  • *

« Odgovor #5 poslato: 21 Mart, 2013, 20:39:43 »
odustala sam od njih :D
Ako vi ne znate nista posebno o njima ko ce znat :D

Hvala ;) :D

Van mreže masa-91

• Newbie
  • *

« Odgovor #6 poslato: 21 Mart, 2013, 20:44:53 »
da, to je i meni ostalo u sećanju pa sam odustala od probe jer sastav nije bio ništa posebno da bi toliko koštalo.
Maso, a zašto si se odlučila baš za ovu hranu. Pitam da bi ti ponudili neku alternativu ako se uskoro niko ne javi sa iskustvom

Ma trazim za svoju malu neku hranu, pa slucajno na netu naisla na ovu, a za nju nisam prije cula pa dosla ovdje da vidim sta vi kazete za nju i sjetim se da ovdje ima sve o svakoj hrani, tako da sam sad zaglavila na forumu ahhaha :D :D

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #7 poslato: 22 Mart, 2013, 07:40:06 »
 :D
dobro nam došla!
samo se ti raspiši

Van mreže Milica Vuksanović

• Newbie
  • *

« Odgovor #8 poslato: 01 Jul, 2017, 13:44:19 »
Koristi li neko danas ovu hranu i kakva su iskustva? Mi smo po preporuci uzeli granule za štene. Baš su nam je nahvalili u petšopu.

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #9 poslato: 02 Jul, 2017, 10:04:01 »
Meni se ovi sastojci ne svidjaju uopste.

• Newbie
  • *

« Odgovor #10 poslato: 02 Jul, 2017, 11:36:25 »
Ja se mnogo ne razumem. Prvi mi je pas u pitanju. Tražili smo royal i bezobrazno je poskupeo. U dva petšopa su nas odgovarali od njega. Ovu hranu su predstavili kao premium. :zb:

Van mreže Berna

• Hero Member

• Berna Photography
« Odgovor #11 poslato: 02 Jul, 2017, 20:55:13 »
Premium, Super premium i slicno su arbitrarne kategorije. Nigde nije jasno definisano sta hrana treba da ispunjava da bi pripala odredjenoj kategoriji, vec proizvodjaci sami "nadenu" svojim proizvodima kategoriju koju zele.

Baci pogled na odeljak o prirodnoj ishrani i kreni da spremas svom psu hranu, moj najtopliji savet (6 godina sam se baktala sa raznoraznim granulama i posle prebacila psa na prirodnu ishranu i odusevila se rezultatima)  sm wink

• Newbie
  • *

« Odgovor #12 poslato: 03 Jul, 2017, 00:33:25 »
Kuvana hrana je neizbežna. Granule mi služe samo kao zamena za obrok ukoliko se desi da ne stignemo da spremimo ili smo na putu. Hvala na savetu, pogledaću temu. Na ovom forumu ima jako korisnih saveta.