Autor Tema: AGILITY  (Pročitano 48180 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AA

• Hero Member

Odg: AGILITY
« Odgovor #255 poslato: 23 Januar, 2014, 13:50:19 »
mene najvise plase oni plasticni... ko stvoreni da pas polomi noge u njima  :sweating:

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #256 poslato: 23 Januar, 2014, 14:12:38 »

sad josh da nabavim zekana i da odemo u taj parkic  :D

Van mreže Miška

• Full Member

• Škola za obuku pasa MikiSamba&Miška
« Odgovor #257 poslato: 23 Januar, 2014, 14:14:40 »
ovo sa zekom je zakon, ja prvo pomislila da je neki francuski buldog   :valj:   sm cepko tek kad sam procitala i bolje pogledala vidim da je zekonja!  sm cepko
If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat. ~Author Unknown

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #258 poslato: 23 Januar, 2014, 14:17:29 »
Zercovi su pametne zivotinje, imala sam jednog koji je bio poslushan kao pas i prilichno inteligentan, mogu da zamislim shta bi sve umeo da sam radila sa njim  sm love

Van mreže Tamaretina

• Hero Member

• Mookie App
« Odgovor #259 poslato: 23 Januar, 2014, 17:12:25 »
Jesenas sam upoznala dečka iz Čilea, doselio se pre par godina kod nas u kraj, šeta zeca po Šumicama!!!
Bio je u društvu sa dečkom koji je tek nabavio štene američkog staforda ili slično, mnogo lep pas al' ga ništa ne sluša a dosta fizički jak. Zeca nije ni pogledao, išli su ka nama zajedno stazom, zec bio na ramenu Čileanca, pa smo svi zajedno otišli na travu. Muki i AST pomahnitali, bila tu i mopsica pa mi se odmah ucurila kod nogu da dobije keksić, Muki ljubomorna pa trči ka meni, laje na mopsicu, AST za Muki, pa se ona nervira što se i on sad vrzma oko mene, a zec skroz normalan, skakuće, gricka travu, uživa. Čileanac kaže (na engleskom, ne ide mu srpski najbolje) kako moraju da idu, jer pada mrak i spušta se temperatura a zec nema zimsko krzno, i 'ladno ga pozove sa 'Come'  :D Zec gospodin čovek. I ostavi nas tu da dozivamo ove naše štence.

Lobo, a vi ste negde na primorju pa može bicikl tokom cele godine? U Beogradu svako kretanje ume da bude nezgodno zimi :D

Miška, verovatno se čujemo kad Muki poraste.

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #260 poslato: 23 Januar, 2014, 17:28:04 »
Odo sad u OFF  sm redface  al moj zekan Bleki je zaista bio kao pas. Odazivao se na svoje ime, mnogo bolje nego neki psi  sm smesko1 znao je shta znachi "NE", ostavljali smo ga samog u dvorishtu da se igra (celog zivota je kopao neku ogromnu rupu), nije se plashio nikoga i maltretirao je lokalne pse ako reshe da ga pojure  sm zelenko samo nama ukucanima je dozvoljavao da ga smaramo, ostalima je jasno davao do znanja da nema smaranja, mushkarce je zapishavao ako ga smore a zene je grizao  sm redface kad je gladan, vukao je zubima moju mamu za suknju, a macku je prevaspitao chim smo je doveli. Znalo se ko u kuci jede kupus a ko meso  :tapsh: tako da sam imala zekana mesojeda  :itwasntme: mene je jednom vrlo precizno oshishao dok sam gledala tv, obozavao je da krade pivo i cepka iskljuchivo novac ako ga se dokopa  :crazy:

Sve u svemu, prepametno stvorenje, njega smo svi obozavali i mogu slobodno da kazem da mi je Bleki ustvri bio prvi pas  sm love

Van mreže sajko137

• Sr. Member

« Odgovor #261 poslato: 23 Januar, 2014, 17:45:05 »
i gde je zeka sad  :th:

Van mreže Miška

• Full Member

« Odgovor #262 poslato: 27 Januar, 2014, 09:18:54 »
Lobo, a vi ste negde na primorju pa može bicikl tokom cele godine? U Beogradu svako kretanje ume da bude nezgodno zimi :D

Offtopic, ja jutros kod nas videla zenu, vozi bicikl na -6...u Finskoj voze bicikle tokom cele godine, tako da sve nam je to prilicno relativno.  :nod:

Tamaroglu, bice mi drago!  :nod:
If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat. ~Author Unknown

Van mreže Lobo

• Hero Member

« Odgovor #263 poslato: 27 Januar, 2014, 12:34:34 »

Offtopic, ja jutros kod nas videla zenu, vozi bicikl na -6...u Finskoj voze bicikle tokom cele godine, tako da sve nam je to prilicno relativno.  :nod:

bitno se dobro obuci i onda se brzo zagrijes pedalirajuci.. kod nas je jutros bilo 0°C s tim da puse bura, tako da je pravi osjecaj i manje od toga  :cv:

Van mreže Ghandi_bl

• Hero Member

« Odgovor #264 poslato: 27 Januar, 2014, 19:38:59 »
Za bicikl nema loseg vremena :D
Ja sam prosle zime na 30cm snijega i temperature oko -15 ladno isla na trening biciklom  :D

Van mreže AA

• Hero Member

« Odgovor #265 poslato: 15 Mart, 2014, 21:48:32 »
krenula sam da prepricam o cemu se radi, ali bolje da dam izvorni facebook tekst o ovom gospodinu od 76 godina i nacinu rada sa svojim psom koji ih i dalje postavlja na pobednicka postolja  sm cheers

76-year-old Mel King and his Border Collie, Crush, won the Master Standard class at the Keeshond Club of Southern California trial last Sunday under judge Dan Butcher. Mel is challenged on course with mobility problems - he had back surgery a year ago and knee surgery two years ago. His other knee is now giving him problems. But he has worked hard on verbals so Crush can work at a distance and know where to go after her smoking running dogwalk. This run was at 5.4 yards per second! Congratulations to Mel and Crush, and thanks to Mel's wife Helen for sharing this video with us!

agility is fun!

i odrzava savrsenu kondiciju kako kod pasa, tako i kod ljudi  :fige:

Van mreže Mina

• Hero Member

« Odgovor #266 poslato: 17 Mart, 2014, 06:59:16 »
 :worth:

Van mreže Cubi

• Old Member

« Odgovor #267 poslato: 17 Mart, 2014, 14:20:14 »
 :clapping: :clapping:

Van mreže Miška

• Full Member

« Odgovor #268 poslato: 18 Mart, 2014, 13:01:14 »
Super trka, pas i vodič!  :worth:

Van mreže koki_alex

• Hero Member

« Odgovor #269 poslato: 18 Mart, 2014, 13:32:57 »
 Bravo :clapping: :clapping: