Autor Tema: Pozicije  (Pročitano 1226 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

Pozicije
« poslato: 17 Decembar, 2013, 17:20:06 »
Otvaram novu temu da ne bih ishla u off u temi "Komanda Napred"

Vec sam postavljala ovaj snimak gde vezbamo neke komande na daljinu.
Komanda "nazad" - "mesto" - "stoj" i bonus komanda "pishki" :D

E sad, tek tog dana (ili dan pre toga) je pochela sa sigurnoshcu da ustaje i ostaje tu gde jeste na komandu "stoj" bez da dolazi do mene kada je daleko. Ono shto sam primetila kada joj vezem 5-6 komandi "sedi"-"mesto"-"stoj", svaki put se pomeri za koji cm napred :)

Probala samda vezbam sa njom na nekom stolu, al posle dve komande njoj prednje noge vise, i sve pozicije su joj nakrivljene jer mala nema nameru da mrdne malo nazad kad ustaje  sm smesko1

Probala sam i da joj napravim ovako neshto (al ne ovako cvrsto  sm zelenko):

French Ring Positions

al to je gopodjica odmah izlomila jer misli da je to savrsheno za stavljanje nogu.

Na prvoj polovini snimka se vidi kako "dolazi" do mene, na drugoj polovini se vidi kako sam joj ogradila prostor za vezbu (zanemarite moje pogreshno nagradjivanje, ne vidim od kamere kako stoji):

Pozicije

Prvo je na komandu mesto nastavljala da sedi i samo stavljala glavu na naslon keveta, sad ne radi to (kad sam joj relativno blizu), ali sva se nabije napred, i pokrivljena je.

Jel ima neko predlog kako da je naviknem da dok ustaje ode malo unazad? Probala sam sa vezivanjem "nazad-stoj", pa sam mislila kasnije kada joj predje u rutinu to opet pretochim samo u komadu "stoj", al se plasihm da joj time ne zeznem komandu "nazad" i generalno ne bih previshe da je zbunjujem.

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

Odg: Pozicije
« Odgovor #1 poslato: 17 Decembar, 2013, 17:41:00 »
U medjuvremenu sam se setila shta bih josh mogla da isprobam. Potpuno sam zaboravila sa smo radili sa markerima  sm redface savrshena prilika da iskoristim to  sm zelenko

Svakako, pishite kako bi ste vi reshavali ovo, mozda neko ima bolje reshenje.

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #2 poslato: 17 Decembar, 2013, 18:14:19 »
Ono shto sam primetila kada joj vezem 5-6 komandi "sedi"-"mesto"-"stoj", svaki put se pomeri za koji cm napred :)

tako i Kan isto,samo su na cm veci  :D,sto dalje radimo,on se sve vise priblizava meni  sm zid

i da,nemam pojma kako da ga zaustavim  sm zelenko

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #3 poslato: 17 Decembar, 2013, 18:17:48 »
Pa da me ne shvate ljudi pogreshno, ova to radi i na blizu kad kombinujemo ove tri komande, i to izgleda smeshno je mi se prvo zakuca u noge, pa kad nema gde onda svoje noge oko mojih i na kraju se iskrivi ide iza mene...

Kombinaciju "sedi i mesto" radi besprekorno, al chim ubacim "stoj", posebno ako je "stoj" odmah nakon "sedi" pochinje da krade.

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #4 poslato: 17 Decembar, 2013, 19:23:08 »
nama se to desava kad radimo sedi-lezi,a na stoj zna samo da stane dok se krece,
a da ustane u stojecem stavu iz sedi-lezi,to nema pojma  sm smesko1

Van mreže Dig.iTallEVIL

• Old Member

« Odgovor #5 poslato: 17 Decembar, 2013, 19:39:23 »
Pa nemam pojma, mozda si se prebrzo prebacio na daljinu?

Nas zeza jer je kao mala nauchena da uStani znachi da ustane da je ochetkam, kad lezi u blatu da ustane odatle itd... STANI je kad hocu da momentalno stane, npr pred ulicom, a "Stoj" nam je za ovo... previshe slichne radnje i previshe slichne komnde. Kapiram da je to buni al jbg, nisam planirala shta cu je sve uchiti od komandi pa da to odradim bolje.

Mi smo i sa komandom "Stoj" imali problem, pa je to prvo bila kombinacija "Ustani-Stani" pa je vremenom menjano u "Ustani-Stoj" dok na kraju nije postalo samo "Stoj"... sigurno je bilo 1000 boljih nachina da to odradim pa verovatno ne bi krala korake  sm zelenko