Autor Tema: Vršenje nužde na jednom mestu  (Pročitano 2838 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kaća

• Hero Member

Vršenje nužde na jednom mestu
« poslato: 27 Novembar, 2012, 17:35:29 »
Svašta sam čitala o ovome, ali ne znam koliko nam bilo šta može pomoći... Dakle, kako da naučim Bolta da vrši nuždu na jednom mestu u dvorištu? Da li vrede oni preparati? Meni to nešto nije pouzdano, ali ako je nekome pomoglo, neka napiše :)
Nešto se prska da odbije, nešto da privuče psa...

http://www.pet-centar.hr/detalji_proizvoda.f42b970c82f946e2ac27f69fafef59b4.gimdog-stuben-sauber-odbojni-sprej-protiv-vrsenja-nuzde-100-ml.aspx

http://www.pet-centar.hr/detalji_proizvoda.5cc95dac5e7b4f7b859b26c42afb324a.amici-e-felici-kapi-za-trening-nuzde-macica-i-stenadi-25ml.aspx
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže Cubi

• Old Member

Odg: Vršenje nužde na jednom mestu
« Odgovor #1 poslato: 27 Novembar, 2012, 17:50:55 »
da li si probala sa peskom. da mu staviš gomilče u neki ćošak

Van mreže Kaća

• Hero Member

« Odgovor #2 poslato: 27 Novembar, 2012, 17:52:19 »
Jesam, i tu prebacimo svaki put kad uradi, ali ništa...  :lipssealed: On svaki put traži gde je prošli put kakio, a na pesak nikako..
Nisu loša vremena, nego čovek.

Van mreže BlackKan

• Old Member

« Odgovor #3 poslato: 27 Novembar, 2012, 18:37:01 »
evo kako sam se ja resio nagaznih mina  :worth:

prvo sama si rekla - on svaki put trazi gde je prosli put kakio,dakle malo prebacivanje i pomeranje izmeta prema mestu gde mu ti odredis  sm wink

naravno,u pocetku treba da mu znas tacno vreme za obavljanje nuzde,malo posmatranje,kontrole i strpljenja ti treba,da bi plan sprovela u delo  sm zelenko

mi smo za nekih dvadesetak dana uspesno savladali tu obuku  :fige:(isli smo sa jednog kraja dvorista na drugi,pa je potrajalo )a kad smo krenuli sa navikavanjem imao je oko 6 meseci starosti,sad veliku nuzdu,pa cak i malu obavlja na istom prostoru od nekih 2 kvadrata,na kraju dvorista,od 10 ari prostora

desi se da se sada neki put malo prosiri za neki metar,sve u blizini,ali lopata odradi svoj deo i on se posle vraca na ogranicenu lokaciju  :D tako da nam je dvoriste skroz cisto  sm cheers

Van mreže lostmyway

• Hero Member
  • registrirana niškoristi :D

• My blog
« Odgovor #4 poslato: 27 Novembar, 2012, 19:16:37 »
Zato ovaj moj obavezno čeka da se udaljimo 40m od kuće i onda se istovari  sm kolutko
Nuždu će kod kuće obaviti samo ako ga ne odvedemo na vrijeme.  sm smesko1
Kad je u kući, jednostavno zatraži da ga se pusti na balkon. Dream dog  sm smesko1
No one ever wins. We are mortal kings of passing things.